Wybierz język/Choice language:
polski
english

0rganizacja ceremonii ślubnej i wesela

Ile razy słyszeliście od znajomych Par Młodych o ogromie przygotowań, z którymi trzeba się liczyć planując ślub i wesele? Na pewno nie raz mieliście szansę oglądać wyczerpaną po weselu Pannę Młodą i jej opadającego z sił Męża. Podstawowa lista spraw, które należy zorganizować zawiera ponad 56 punktów, do których dochodzi kilkadziesiąt następnych w samym dniu ślubu. Jeśli nie macie ochoty ani sił zajmować się tym sami, przedstawiamy niektóre z nich, które z przyjemnością wykonamy za Was:

  • Zadbamy o najpiękniejszą oprawę miejsca ceremonii zaślubin oraz sali weselnej. Zadbamy o spójną koncepcję wesela i styl, w jakim będzie zorganizowane. Także dekoracja pojazdu ślubnego, wiązanka i wszelkie inne elementy będą tworzyły logiczną i efektowną całość.
  • Zajmiemy się stylizacją Młodej Pary, podpowiemy jak powinni wyglądać świadkowie oraz druhny. Będziemy przy Pannie Młodej przy każdej przymiarce sukni, pomożemy w doborze idealnej fryzury i makijażu.

Współpracują z nami sami profesjonaliści – dlatego efekt jest zawsze olśniewający.

  • Przygotujemy budżet ślubny oraz scenariusz całego dnia ślubu i wesela, aby wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami
  • Pomożemy przy dopełnieniu wszelkich formalności. Dopilnujemy podpisania umów z podwykonawcami, będziemy przypominać o dostarczeniu dokumentów do Kościoła i USC, udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące takich formalności jak licencje, zaświadczenia oraz inne dokumenty, jakie będziecie musieli zdobyć. Nasz terminarz nie pozwoli o niczym zapomnieć – a kiedy już go zobaczycie – uwierzycie, że jest o czym.
  • Zajmiemy się organizacją transportu dla Pary Młodej, świadków oraz Gości. Zorganizujemy kierowców, wynajęcie samochodu, zadbamy o noclegi dla gości i ich bezpieczny powrót do domu. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami również tort, ciasta i napoje będą na sali weselnej na czas.
  • Przygotujemy zaproszenia ślubne, winietki, menu i podziękowania – a to tylko część papeterii, jaka będzie musiała trafić do Waszych Gości. Jeśli marzą Wam się wyjątkowe zaproszenia oraz wzruszający prezent dla rodziców – mamy dla Was wspaniałe propozycje i możecie zobaczyć je na własne oczy – a nie tylko w Internecie.
  • Zajmiemy się oprawą artystyczną – będziemy koordynować pracę zespołu muzycznego, DJ`a, konferansjera, osób dbających o oprawę muzyczną ślubu w kościele. Dbamy o to, aby wykonywali swoją pracę profesjonalnie i w odpowiednim momencie załatwiamy z nimi wszystkie niezbędne formalności. Dbamy również o koordynację pracy kamerzysty i fotografa. Ponieważ działamy wspólnie, nie musicie się obawiać o to, co dzieje się na weselu – podczas gdy Wy udajecie się na dwugodzinny plener.
  • Spełnimy Wasze marzenia – urzeczywistniając wszelkie pomysły na atrakcje specjalne w tym dniu. Fajerwerki, czekoladowe fontanny, białe gołębie – to tylko niektóre z pomysłów, jakie Państwo Młodzi nam przedstawiają. Jeśli Wasze marzenia są inne – spełnimy każde. Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych.
  • Pomożemy w wyborze profesjonalnych podwykonawców – fryzjera, wizażystki, sprawdzonego fotografa i kamerzystów, którzy uwiecznią Wasze najwspanialsze chwile.
  • Zaopiekujemy się Waszymi przyjezdnymi gośćmi, zakwaterujemy ich w hotelach, przygotujemy powitalne prezenciki i zapewnimy dla nich transport na miejsce uroczystości